Logo
Nahrávám
Ubytování

Kichwa Tembo Tented Camp

Ikona
Lokalita

Nachází se na koncesovaném pozemku u parku Masai Mara; 2 pravidelné lety denně na soukromé přistávací dráze, jízda k chatě 30 minut

Ikona
Ubytování

12 klasických stanů, 20 stanů superior, 8 stanů superior view včetně 3 rodinných apartmá; WI-FI ve stanech

Ikona
Vybavení

Bazén; Safari Shop; Interaktivní kuchyně a zeleninová zahrádka; Tusker Bar; wi-fi v ubytovacích prostorách

Ikona
Wellness

Stan určený pro masáže

Ikona
Pro celou rodinu

Pro děti všech věkových skupin; WILDChild program; Hlídání dětí k dispozici (za poplatek)

Ikona
Co zažijete na safari

Vyjížďky do rezervace dvakrát denně; noční vyjížďky; vycházky do buše; Výlety horkovzdušným balónem; setkání s Masaji; masajské tance; rozhovory s Masaji

KLASICKÉ KEŇSKÉ SAFARI V NOVÉM STYLU

RAČTE VSTOUPIT

Kemp nacházející se v místě, kde končí lužní les a začínají rozlehlé planiny, jimiž vedou migrační trasy mohutných stád pakoňů, vám nabídne pořádnou porci nefalšované africké divočiny servírovanou s pověstnou keňskou pohostinností. Kemp byl přebudován tak, aby více vynikly jeho charakteristické prvky romantiky a nostalgie a aby zároveň poskytl ještě lepší výhled na panoramata národního parku Masai Mara. Hosty ve zbrusu novém Kichwa Tembo s jeho moderními, stylovými, avšak zároveň nadčasovými interiéry potěší ještě více soukromí a příjemný pocit z pobytu.

PROČ TO TU MÁME RÁDI
  • Denní a noční vyjížďky do rezervace, procházky v buši podél řeky Mara nebo svahu Oloololo.
  • Výlety horkovzdušným balónem v brzkých ranních hodinách - denně.
  • Ideální pro fanoušky divočiny, pro ostřílené cestovatele i nováčky, milovníky přírody, fotografy a pozorovatele ptactva.
  • Úchvatná panoramata Masai Mara.
  • Na úpatí malebného srázu Oloololo, sezónní pozorováni velké migrace pakoňů na okraji Rift Valley, včetně přechodu zvěře přes řeku.
Kemp

Kichwa Tembo je znám zdvořilým keňským personálem, od něhož se vám dostane vřelého přijetí, příjemné obsluhy a nenucené profesionality, a jenž si velmi oblíbili hosté z celého světa.

Stanový kemp Tembo Masai Mara rozkládající se podél řeky Sabaringo na okraji svahu Oloololo shlíží na pláně rezervace Masai Mara. Nachází se na soukromém pozemku pronajatém od masajských majitelů a nabízí naprosté soukromí, spolu s množstvím divokých zvířat a flóry.

Apartmá inspirovaná masajským stylem, která jsou jednoduchá, moderní a zároveň elegantní a nadčasová, pevně etablují status kempu Kichwa Tembo jakožto bezkonkurenčního luxusního stanového tábora ve své velikostní kategorii v oblasti velké Mary. Jakmile sem hosté dorazí, ihned je uvítá monumentální výhled. Prostorné ubytovací prostory jsou koncipované jako mezonety, kde si hosté mohou oddychnout a uvolnit se. Rozrůzněné vrstvy ubytovacích prostor jsou v sezóně schopné pojmout značné množství hostů, a přesto dokážou v klidnějších částech dne poskytnout pocit soukromí a klidu. Velká okna přímo zvou celou Maru dovnitř, takže máte pocit, že je součástí areálu.

Hosté se mohou uchýlit do soukromí masážní místnosti a nechat se hýčkat uvolňujícími kúrami nebo si v nově předělaném Safari obchůdku prohlížet to nejlepší z keňské rukodělné výroby. Úrovňový bazén s okrajovým přepadem, situovaný doslova na samém okraji Mary, se může pochlubit jedním z nejneobyčejnějších panoramat na světě.

12 klasických stanů, 20 stanů Superior a 8 stanů Superior View je umístěno v panenském terénu, kde se zcela poklidně přímo před stany pasou skupinky prasat bradavičnatých.

Obraťte se na nás a my Vám připravíme cestu dle Vašich požadavků

Roman Baláž, osobní poradce, fotograf a záchrance zvířat. Volejte +420 734 863 169 nebo pište na e-mail.

Pobočka: trhy USA a Velká Británie - Nico Van Zyl, generalní manažer. Volejte +44 7849 911 362 nebo pište na e-mail.

Také můžete využít formulář pro položení dotazu. Těším se na setkání s Vámi.

Chyba: Vyplňte povinné údaje!
Foto Safari Afrika
Roman Wildlife Foundation