Logo
Nahrávám
Ubytování

Tengile River Lodge

Ikona
Lokalita

Rezervace Sabi Sand Game Reserve má neoplocenou hranicí s Krugerovým národním parkem; Denní letecké spojení – přistávací dráha v Skukuze, poté příjemná jízda autem do kempu.

Ikona
Ubytování

9 klimatizovaných apartmá s doškovou střechou; soukromá teráska; privátní zapuštěný bazén; venkovní salonek

Ikona
Vybavení

Privátní zapuštěný bazén; safari shop; WI-FI v apartmá

Ikona
Wellness

Nádherné relaxační zařízení s tělocvičnou pro odpočinek mezi vyjížďkami do rezervace

Ikona
Pro rodinu

Pro děti od 12 let. K dispozici 2 propojená apartmá. Triple pokoje nejsou k dispozici.

Ikona
Co zažijete na safari

Vyjížďky do buše brzy zrána a navečer; procházky v buši s průvodcem; pozorování ptactva; leopardi, lvi, hyeny skvrnité, rozličné druhy antilop, sloni, bílí nosorožci, buvoli, hroši

Exkluzivní safari ráj v zátoce Sand River

VÍTEJTE V TENGILE RIVER LODGE

Tengile River Lodge, jejíž název znamená v místním jazyce Tsonga „klidná“, se nachází v tichém meandru řeky Sand River. Stylové interiéry doplňuje moderní povrchová úprava použitých materiálů, útulná intimní zákoutí vybízejí k osamělému rozjímání, zatímco plochy otevřeného prostoru jsou určeny ke skupinovým setkáním.

Built with an extremely light footprint, Tengile will feature nine suites that are raised above ground level to give the impression that they are floating over the riverbed, providing exceptional views from the dappled shade of a cool riverine forest. The spacious suites will offer sunken lounges, elegant bedrooms and ensuite bathrooms (with indoor and al fresco showers) that open out into the forest, creating private spaces in the open air.

Tengile stavěná s maximálním respektem k životnímu prostředí bude mít devět apartmá zdvižených nad úroveň terénu tak, aby vyvolala dojem, že se vznášejí nad řekou. Z lehkého přítmí chladivého lesního porostu s probleskujícími slunečními paprsky se z těchto apartmá naskytne báječný výhled. Prostorná apartmá budou mít zapuštěná sezení, stylové ložnice a zabudované koupelny (se sprchami uvnitř i venku) orientované směrem k lesu, čímž vzniknou soukromé prostory pod širým nebem.

Díky své příhodné dispozici sledující křivku říčního břehu může každičký kout lodge nabídnou skvostný výhled. Krásná tělocvična či místnost pro masáže poskytnou hostům klidné útočiště, kde budou moci celý den odpočívat mezi jednotlivými vyjížďkami do rezervace.

Celková koncepce i funkčnost lodge je založena na principu udržitelnosti. Ke stavbě byly použity ekologicky šetrné stavební materiály s vysokou odolností. Použité prvky automatizace pomohou snížit spotřebu elektřiny. Účelně jsme zkombinovali sluneční energii s různými dalšími postupy, abychom zvýšili celkovou efektivitu jak ve fázi výstavby, tak i po ní.

PROČ TO TU MÁME RÁDI
  • Popíjejte umně namíchané koktejly a pobavte se u párování exkluzivních vín s pokrmy. Okouzlete své chuťové pohárky poctivými domácími jídly připravenými s láskou z čerstvých surovin. Naší filozofií jsou organické potraviny a domácí příprava – setkáte se s ní všude tam, kde se dá něco sníst. Probudíme ve vás zájem o nové chutě, vůně a textury.
  • Čeká vás ještě „Více než jste očekávali”. Naši zkušení průvodci vám při procházkách v buši rádi připraví příjemné osvěžení v podobě ranní kávy, večerního drinku či něčeho chutného k zakousnutí. Při vyjížďkách do rezervace se můžete těšit na dokonale připravené, správně napěněné cappuccino a drink si můžete poručit jak protřepaný (tak i míchaný!).
  • Navažte vztah s přírodou a vyjeďte si klidně dvakrát denně do rezervace, vydejte se na komentované procházky buší. Výhledem na řeku se kochejte ze všech apartmá i z rozlehlé vyhlídkové terasy.
  • V přírodní rezervaci Sabi Sand se nechte okouzlit neopakovatelnými blízkými setkáními s leopardy a ostatními divokými zvířaty.
  • Během návštěv okolních vesnic budete mít jedinečnou možnost setkat se s místními obyvateli. Přivítají vás rozesmáté děti, učitelé připravující novou generaci a kulturní rozmanitost jednotlivých obcí.
  • Můžeme vás ujistit, že naše ekologická stopa je co nejmenší. Již pri samotném projektování lodge jsme včlenili prvky udržitelnoti, mezi něž patří tepelná účinnost spolu s nejmodernějším systémem čištění odpadních vod a kanalizace. Přísná omezení týkající se použití vozidel při pozorování zvěře zaručují výjimečný zážitek z divoké přírody.
Obraťte se na nás a my Vám připravíme cestu dle Vašich požadavků

Roman Baláž, osobní poradce, fotograf a záchrance zvířat. Volejte +420 734 863 169 nebo pište na e-mail.

Pobočka: trhy USA a Velká Británie - Nico Van Zyl, generalní manažer. Volejte +44 7849 911 362 nebo pište na e-mail.

Také můžete využít formulář pro položení dotazu. Těším se na setkání s Vámi.

Chyba: Vyplňte povinné údaje!
Foto Safari Afrika
Roman Wildlife Foundation