Logo
Nahrávám
Ubytování

Phinda Forest Lodge

Ikona
Lokalita

Soukromá přírodní rezervace Phinda ležící v KwaZulu-Natal se rozkládá na ploše o 28 555 hektarech; Denní pravidelné lety z Johannesburgu dosedají na místní soukromou přistávací dráhu.

Ikona
Ubytování

16 klimatizovaných prosklených apartmá

Ikona
Vybavení

Bazén s přepadovým roštem na okraji lesa; interaktivní kuchyně; Safari Shop; tradiční boma pro večeře pod širým nebem; WI-FI v ubytovacích prostorách i apartmá

Ikona
Wellness

Masáže na pokoji; Gym-in-a-Bag (fitko v tašce)

Ikona
Pro rodinu

Pro děti všech věkových kategorií; program WILDchild; Hlídání dětí k dispozici

Ikona
Co zažijete na safari

Vyjížďky do rezervace dvakrát denně; Procházky buší; Výlety do vesnic Zuluů; Vyjížďky za nočním pozorováním karet obrovských (dle sezóny); Scuba a oceánské safari; Pěší stopování černých nosorožců; Výborná příležitost spatřit gepardy, černé a bílé nosorožce, lvy, antilopy nyala, účast na ochranářských aktivitách.

STYL „ZULU ZEN“ UPROSTŘED PÍSČITÉHO LESA

VÍTEJTE V PHINDA FOREST LODGE

Říká se, že pod svícnem je tma. Totéž se dá s klidem říci o Phinda Forest Lodge.

Prostory, které designéři koncipovali ve stylu „Zulu Zen“, jako kombinaci asketické strohosti zenu a přirozeně surových textur Afriky, jsou od podlahy téměř až po střechu prosklené. Přesto zde budete mít naprosté soukromí. A to díky do výše se tyčícím korunám stromů manduro a hustému lesnímu podrostu.

Prosklené stěny Phinda Forest Lodge situované ve výjimečné lokalitě písčitého lesa poskytují nádherný výhled na jeden z nejunikátnějších ekosystémů na světě. Phinda Forest Lodge je jednou z prvních luxusních eko designových lodgí na světě. Díky skleněným stěnám máte pocit, že jste venku v lese. Hustý stromový baldachýn zase poskytuje soukromí. Mezi apartmány postavenými na pilotech, které jako by se vznášely mezi písčitou půdou lesa a jeho stromovým příkrovem, se prohánějí roztomilé trpasličí antilopy Batesovy. Pocit klidu a míru, jenž se rozhostí ve vaší duši při procitnutí za zpěvu ptáků a zvuků šumícího lesa, jehož bohatým listovím probleskují paprsky slunce, vás bude provázet po celý den.

PROČ TO TU MÁME RÁDI
  • Denní a noční vyjížďky do buše, pěší safari.
  • Romantická samota; vzdušná zenová uměřenost a prostota v harmonii s hřejivými africkými interiéry.
  • V Phindě se můžete těšit na výlety do vesnic Zuluů, zážitky z pláže Maputaland, noční pozorování karet obrovských (dle sezóny), scuba safari, oceánské safari, pěší stopování černého nosorožce.
  • Speciální safari – pozorování ptactva, fotografování, značkování nosorožců, stopování, pěší túry, rodinná a soukromá safari.
  • Ideální pro páry, milovníky divočiny, příznivce ornitologie.
  • Lokalita se nachází mezi dvěma biotopy - lesy a travnatými pláněmi.
Lodge

Uprostřed Phinda Forest lodge naleznete plavecký bazén s přepadovým roštem a prostorné plošiny k sezení a pozorování úchvatných panoramat rozlehlých luk, kde se často pasou zvířata.

Přes den jsou jídla servírovaná na otevřené terase, z níž zase můžete sledovat, jak ve větvích stromů skotačí opičky a jak se v dáli na nedozírných pláních pohybuje stále měnící se škála druhů divoké zvěře.

Když večer usednete k ohni v typické africké bomě a při světle luceren si budete pochutnávat na výtečné večeři pod hvězdami, budou vám nad hlavou mezi listy korun stromů zvídavě koukat do talíře malé okaté poloopičky komba.

V Phinda Forest Lodge zažijete vyjížďky do divočiny dvakrát za den, vycházky do buše a sezónní výletní plavby po řece. Mimoto na vás čeká celá řada zábavných doplňkových aktivit jako jsou například kulturní výlety, scuba safari, speciální safari jako je pozorování ptactva, fotografování, stopování či rodinné i nadstandardní pěší safari.

Obraťte se na nás a my Vám připravíme cestu dle Vašich požadavků

Roman Baláž, osobní poradce, fotograf a záchrance zvířat. Volejte +420 734 863 169 nebo pište na e-mail.

Pobočka: trhy USA a Velká Británie - Nico Van Zyl, generalní manažer. Volejte +44 7849 911 362 nebo pište na e-mail.

Také můžete využít formulář pro položení dotazu. Těším se na setkání s Vámi.

Chyba: Vyplňte povinné údaje!
Foto Safari Afrika
Roman Wildlife Foundation