Logo
Nahrávám
Ubytování

Phinda Mountain Lodge

Ikona
Lokalita

Soukromá přírodní rezervace Phinda ležící v KwaZulu-Natal se rozkládá na ploše o 28 555 hektarech; Denní pravidelné lety z Johannesburgu dosedají na místní soukromou přistávací dráhu.

Ikona
Ubytování

16 apartmá, 3 rodinné chatky a rodinné apartmá; Privátní bazénky; venkovní sprchy; wi-fi v apartmá i v chatkách

Ikona
Vybavení

Stíněný hlavní bazén; Safari Shop; knihovna; boma; WI-FI v ubytovacích prostorech i apartmá; prádelna zdarma

Ikona
Wellness

Masáže na pokoji

Ikona
Pro rodinu

Pro děti všech věkových kategorií; program WILDchild; Soukromé vozidlo v ceně rodinné chatky; Hlídání dětí k dispozici

Ikona
Co zažijete na safari

Vyjížďky do rezervace dvakrát denně; Procházky buší; Výlety do vesnic Zuluů; Vyjížďky za nočním pozorováním karet obrovských (dle sezóny); Scuba a oceánské safari; Pěší stopování černých nosorožců; Výborná příležitost spatřit gepardy, černé a bílé nosorožce, lvy, antilopy nyala, účast na ochranářských aktivitách.

ÚCHVATNÁ PANORAMATA BUSHVELDU A MÍSTNÍ VŘELÁ POHOSTINNOST

PHINDA MOUNTAIN LODGE VÁS VÍTÁ

Ať už sem přijede ve dvou na líbánky či se skupinou přátel, Phinda Mountain Lodge – destinace pro safari Velké pětky vás doslova okouzlí. Nejen díky svým prostorným soukromým apartmá, ale i díky panoramatům, jež patří k nejkrásnějším na světě, jakožto i možností absolvovat celou řadu jedinečných safari.

Phinda Mountain Lodge majestátně shlížející z horského hřebene skýtá úchvatný pohled na okolní krajinu. Každé z apartmá se pyšní neopakovatelným výhledem, ať už je to do dáli rozprostírající se krajina, nad níž vaše srdce zaplesá, či nekonečné, blankytně modré africké nebe nad hlavou.

V okouzlujícím prostředí této moderní osobité lodge nabízející překrásný výhled se budete cítit na vrcholu blaha. Každé apartmá má svou vlastní velkoryse pojatou verandu či výhledovou plošinu, kde se můžete plně oddat pozorování nádherných panoramat této přírodní scenérie.

Vždy usměvavý a zdvořilý místní personál vás vřele přivítá. Stejně srdečného přijetí se ve Phinda Mountain Lodge dostane i rodinám s dětmi – právě pro ně jsou zde k dispozici dvě rodinná apartmá s propojenými pokoji a možností přistýlky.

PROČ TO TU MÁME RÁDI
  • Denní a noční vyjížďky do buše, pěší safari.
  • Romantická samota; vzdušná zenová uměřenost a prostota v harmonii s hřejivými africkými interiéry.
  • V Phinde se můžete těšit na výlety do vesnic Zuluů, zážitky z pláže Maputaland, noční pozorování karet obrovských (dle sezóny), scuba safari, oceánské safari, pěší stopování černého nosorožce.
  • Speciální safari – pozorování ptactva, fotografování, značkování nosorožců, stopování, pěší túry, rodinná a soukromá safari.
  • Ideální pro páry, milovníky divočiny, příznivce ornitologie.
  • Lokalita se nachází mezi dvěma biotopy - lesy a travnatými pláněmi.
Lodge

Ve chvíli, kdy překročíte práh Phinda Mountain Lodge, vás ihned osloví světlo a prostor vzdušného vnitřního dvora. Ubytovací prostory postavené ve tvaru písmene „U“ s centrálním nezastřešeným dvorem svou dispozicí poskytují veškeré pohodlí, jehož si mezi jednotlivými vyjížďkami do divočiny budete chtít dopřát. Díky precizní propozici lodge vám ve výhledu z kteréhokoli apartmá či plošiny nebude bránit žádná část stavby.

Promyšlená dispozice stavby zaručuje zachování soukromí každého z 25 apartmá a toho nejlepšího výhledu, který z jejich verandy můžete mít. Vlastní venkovní sprcha a malý bazének vám umožní osvěžit se venku na čerstvém horském vzduchu. Při lenošení v privátním bazénku a pozorování svahů hustě porostlých zelení můžete zcela ztratit pojem o čase stejně tak, jako kdybyste se vznášeli na obláčku vysoko nad zemí.

Můžete lenošit v pohodlí a soukromí obývacího pokoje vašeho apartmá nebo k tomuto účelu využijte rozlehlé ubytovací prostory. Prohlédněte si náš Safari Shop zásobený výběrovým zbožím nebo si dejte svůj oblíbený koktejl a kochejte se výhledem z terasy. Jídla během dne můžete vychutnávat na stupňovité verandě pod širým nebem nebo si dopřát hostinu v kryté jídelně, či se nechat překvapit neznámou pochoutkou na nečekaném místě. A buďte bez obav, veškeré nadbytečné kalorie spálíte při svižné procházce spletí dlážděných chodníčků vinoucích se zelení.

Obraťte se na nás a my Vám připravíme cestu dle Vašich požadavků

Roman Baláž, osobní poradce, fotograf a záchrance zvířat. Volejte +420 734 863 169 nebo pište na e-mail.

Pobočka: trhy USA a Velká Británie - Nico Van Zyl, generalní manažer. Volejte +44 7849 911 362 nebo pište na e-mail.

Také můžete využít formulář pro položení dotazu. Těším se na setkání s Vámi.

Chyba: Vyplňte povinné údaje!
Foto Safari Afrika
Roman Wildlife Foundation