Logo
Nahrávám
Ubytování

Phinda Rock Lodge

Ikona
Lokalita

Soukromá přírodní rezervace zaujímající 28 555 hektarů chráněné divoké přírody v KwaZulu-Natal; Pravidelné lety z Johannesburgu denně dosedají na místní soukromou přistávací dráhu

Ikona
Ubytování

6 klimatizovaných apartmá; Soukromé bazénky; venkovní sprchy, WI-FI v apartmá

Ikona
Vybavení

Služby majordoma uzpůsobené vašim potřebám; prádelna zdarma, wi-fi v prostorách pro hosty

Ikona
Wellness

Masáže na pokoji; Gym-in-a-basket /fitko v košíku/

Ikona
Co zažijete na safari.

Pro děti od 12 let

Ikona
Safari Experiences

Vyjížďky do rezervace dvakrát denně; Vycházky do buše; výlety do zulských vesnic; noční výlety za karetami obrovskými (dle sezóny); Scuba safari a oceánské safari; pěší stopování černých nosorožců; výborná možnost pozorovat gepardy a jiná divoká zvířata jako černé a bílé nosorožce, lvy, antilopy nyala; účast na akcích k ochraně přírody.

PROSTÝ PŮVAB A SOUKROMÍ V SAMÉM SRDCI ZEMĚ ZULUŮ

PHINDA ROCK LODGE VÁS VÍTÁ

Phinda Rock Lodge, která je organicky zasazena přímo do útesu s výhledem na Leopard Rock (Leopardí skálu), je čirým architektonickým požitkem kombinujícím malijské vlivy se stylem mexického skalního puebla. Jeho šest apartmánů jakoby zavěšených nad hlubokým údolím před vámi otevírá majestátní výhled. Každé romantické apartmá, vyrobené z hrubě opracovaného kamene a nepálených cihel, se může pochlubit paletou zemitých, tlumeně šedých odstínů a okenicemi a dveřmi z dřevěného masivu otevírajícími se k soukromému bazénku a vyhlídkové plošině. Kromě prostorného vlastního sociálního zařízení, mají apartmá rovněž venkovní sprchy, kde vás čeká snad ta nejmalebnější koupel pod širým nebem na celém africkém kontinentě.

Okouzlující a zároveň intimní hostinské prostory lodge v odstínech světle hnědé, šedé a studené i teplé šedobéžové jsou ideálním místem pro pozorování množství ptačích druhů v korunách okolních stromů či volně se procházející divoké zvěře dole v buši. Velkorysé francouzské dveře se otevírají na rozlehlou venkovní verandu, která je skvělým místem pro stolování pod širým nebem. Střešní terasa zase poskytuje romantické zátiší pro večeři pod hvězdami. Překrásné, ohnivě rudé západy slunce jsou tou pravou kulisou pro hodování v buši. Zde se s hosty zachází jako s milovanými členy rodiny. Poutníci a milovníci dobrodružství na safari, které zde poznáte, se brzy stanou vašimi přáteli.

PROČ TO TU MÁME RÁDI
  • Denní a noční vyjížďky do buše a specializovaná pěší safari
  • Tyčící se vysoko na skalnatém útesu s širokým panoramatem a pohledem na Leopard Rock
  • Co zde zažijete – výlety do vesnic Zuluů, zábava na pláži Maputaland, noční vyjížďky za karetami obrovskými (dle sezóny), scuba safari, oceánská safari, pěší stopování černých nosorožců
  • Specializovaná safari – pozorování ptactva, fotografování, odchyt a monitoring nosorožců, stopování, pěší túry, soukromá safari
  • Ideální pro páry na líbánkách, dvojice či romantické a soukromé výlety
Lodge

Staňte v úžasu nad velkolepým výhledem ze soukromé vyhlídkové plošiny vašeho apartmá a nechte se obklopit pocitem, že se vznášíte ve vzduchu. Osvěžte se v soukromém bazénku na samém okraji příkrého srázu. A když vám pocit volnosti náhodou způsobí menší závrať, udělejte pouhých pár kroků do ložnice nebo privátního prostoru pro posezení, kde vám nahrubo opracované stěny a masivní textury nedají zapomenout, že jste bezpečně skryti uvnitř samotné hory.

Osvěžení po ranní vyjížďce do rezervace v podobě koupele v hluboké vaně zasazené přímo do široké okenní konstrukce bude skutečným zážitkem: ničím nerušený výhled do údolí a na okolní lesnaté kopce a skaliska. Venkovní sprchy, jimiž jsou vybavena tři zdejší apartmá, jsou zasazeny v listnatém porostu tak hluboko, že budete mít pocit, jako byste se koupali ve svém vlastním soukromém vodopádu. Bílá čelní stěna Leopardí skály leží přímo naproti lodgi, zatímco napajedlo lákající divokou zvěř z nejzazších koutů údolí je hned pod vámi.

Jakmile se ve vás znovu probudí chuť po dobrodružství, stačí jen otevřít dřevěnou okenici a protáhnout se k masivnímu žebříku a vylézt po něm na střechu, kde vás naprosto ohromí pohled na nevídané panorama před vámi. Když se přiblíží noční čas, usaďte se spolu s malou sešlostí u praskajícího ohně v prostorách pro hosty. Hodujte v útulné jídelně spolu se starými i novými přáteli, nebo si jídlo vychutnejte v soukromí svého apartmá.

Obraťte se na nás a my Vám připravíme cestu dle Vašich požadavků

Roman Baláž, osobní poradce, fotograf a záchrance zvířat. Volejte +420 734 863 169 nebo pište na e-mail.

Pobočka: trhy USA a Velká Británie - Nico Van Zyl, generalní manažer. Volejte +44 7849 911 362 nebo pište na e-mail.

Také můžete využít formulář pro položení dotazu. Těším se na setkání s Vámi.

Chyba: Vyplňte povinné údaje!
Foto Safari Afrika
Roman Wildlife Foundation