Logo
Nahrávám
Ubytování

Ngorongoro Crater Lodge

Ikona
Lokalita

Leží na samém okraji kráteru Ngorongoro s neopakovatelným výhledem Denní letecké spojení s přistávací dráhou Lake Manyara – přibližně 1½ hodinová jízda do lodge v krytém vozidle

Ikona
Ubytování

3 privátní kempy (dva po 12 apartmá a jeden se 6 apartmá) Krby; Vany; výhled ze všech oken; zdobná architektura; WI-FI na pokojích

Ikona
Vybavení

Safari Shop; Obchod s vínem; Služby soukromého majordoma; wi-fi v pokojích pro hosty; prádelna zdarma

Ikona
Wellness

Masáže na pokoji Gym-in-a-Basket /“fitko v košíku“/

Ikona
Pro rodinu

Pro děti všech věkových kategorií program WILDChild. Rodinný pokoj s propojeným apartmá. Hlídání dětí k dispozici (za příplatek)

Ikona
Co zažijete na safari

Vyjížďky za divokou přírodou na dno kráteru; vycházky v okolí lodge; hostiny na dně kráteru; denní výlety k soutěsce Olduvai Gorge a pohyblivým pískům Shifting Sands; pěší safari v kráteru Empakai Černí nosorožci, sloni s obřími kly, plameňáci, hyeny, lvi

LODGE NA OKRAJI KRÁTERU-ZLATÝ HŘEB HODNÝ KRÁLE A KRÁLOVNY

VÍTEJTE V NGORONGORO CRATER LODGE

Rádi vám odpustíme, že zde v Ngorongoro Crater Lodge zcela ztratíte pojem o čase a prostoru. Nikde jinde na světě se totiž neprobudíte obklopeni vším, co patří k eleganci barokního zámku – pohovkami potaženými brokátem, zrcadly se zlacenými rámy, ověskovými křišťálovými lustry či táflovanými stěnami – a vzápětí se pouhým pohledem z okna přenesete do jednoho z nejproslulejších krajinných zákoutí Afriky.V tomto místě plném působivých kontrastů, kde se zámek Versailles setkává s masajskou kulturou, je možné všechno. Zde se přirozeně vznešené a úchvatně krásné okolní prostředí dokonale mísí s velkolepými interiéry v domech se střechami ze slaměných došků, postavených na pilotech.

PROČ SE NÁM TU LÍBÍ
  • Leží na samém okraji překrásného kráteru Ngorongoro
  • Ze všech apartmá včetně koupelny se vám naskýtá nádherný pohled na kráter
  • Zdobná architektura
  • Dno kráteru kypící životem
  • Seznamte se s Masaji a jejich domácí faunou žijící v prostředí divoké přírody
  • V blízkosti kráteru tryskají prameny sladké vody a leží zde i velké natronové jezero
  • Možnost sezónního pozorování plameňáků na natronovém jezeře
Lodge

Ngorongoro Crater Lodgi se také přezdívá chata v rezervaci na vrcholku světa. A skutečně, díky přírodním krásám při úpatí kráteru a úžasné architektuře snadno uvěříte, že jste právě vstoupili do království fantazie. Na tomto kouzelném místě budete doslova se zatajeným dechem sledovat, jak vířící mlžný opar a mračna rychle plující nad životem kypícím kráterem mění chvíli co chvíli podobu úchvatných panoramat.

Lodge sestávající ze třiceti apartmá postavených na pilotech je rozdělená do tří kempů. Apartmá se stropy vyrobenými z banánovníkových listů a střechami z trávy poskytují intimní a naprosto jedinečný zážitek z kráteru. Každý kemp má svůj vlastní stravovací i společenský prostor a sympatické a ochotné majordomy, kteří splní každé vaše přání. Brokátové pohovky a perské koberce vás přímo vyzývají k posezení u praskajícího ohně a k rekapitulaci vašich každodenních zážitků. Třpytící se stříbrné nádobí a křišťál v klenuté jídelně se utkají o vaši pozornost s překrásný výhledem, jehož se vám z obrovských oken této místnosti dostane.

Vše byla zvoleno s cílem probudit vaši představivost a zdůraznit krásu tohoto jedinečného prostředí. Eklektická směs elegantního teakového táflování, viktoriánského nábytku a nápaditých afrických detailů vytváří impozantní atmosféru, jež je zároveň graciézní a jedinečná jako kráter sám.

Obraťte se na nás a my Vám připravíme cestu dle Vašich požadavků

Roman Baláž, osobní poradce, fotograf a záchrance zvířat. Volejte +420 734 863 169 nebo pište na e-mail.

Pobočka: trhy USA a Velká Británie - Nico Van Zyl, generalní manažer. Volejte +44 7849 911 362 nebo pište na e-mail.

Také můžete využít formulář pro položení dotazu. Těším se na setkání s Vámi.

Chyba: Vyplňte povinné údaje!
Foto Safari Afrika
Roman Wildlife Foundation