Logo
Nahrávám
Ubytování

Sandibe Okavango Safari Lodge

Ikona
Lokalita

Sousedí s rezervací Moremi; soukromá licence na 22 500 hektarů plochy; přistávací dráha v Chitabe – Kepm se nachází hodinu jízdy od přistávací dráhy

Ikona
Ubytování

12 klimatizovaných apartmá; privátní bazénky; venkovní sprchy; WI-FI v apartmánech

Ikona
Vybavení

Boma; knihovna; Safari Shop; prádelna zdarma

Ikona
Wellness

Posilovna; lázně

Ikona
Pro celou rodinu

Pro děti všech věkových skupin; Program WILDChild; K dispozici 1 rodinné apartmá

Ikona
Co zažijete na safari

Ranní a večerní projížďky rezervací; procházky v buši; vyhlídkové lety vrtulníkem; psi hyenovití, lvi, sloni, antilopy Lečve - vodušky červené, hroši, žirafy

RAFINOVANĚ PROSTÉ A ZCELA SOUČASNÉ BYDLENÍ INSPIROVANÉ VÝJIMEČNÝM OKOLNÍM PROSTŘEDÍM

RAČTE VSTOUPIT

Sandibe nacházející se na soukromém koncesovaném pozemku v nádherné deltě řeky Okavango se může pochlubit exkluzivními právy na průchod rozsáhlým územím, které sousedí s přírodní rezervací Moremi oplývající množstvím volně žijících zvířat. Chata, která je inspirovaná překrásnou okolní přírodou a je zároveň její oslavou, nabízí to nejlepší, co se v Deltě naskýtá, pokud jde o prvotřídní design, dokonalé možnosti pozorování divoké zvěře či místní vřelou pohostinnost.

Tato „vlajková loď“ je umístěna v chladivém příkrovu divokých palem a křivolakých kmenů fíkovníků a nádherně splývá s jednou z nejúchvatnějších afrických scenérií. Za chatou se do daleka rozprostírají údolní nivy porostlé zlatavou travou obývané ohromujícím počtem druhů volně žijících živočichů, lemované bujnými palmovými háji a věžemi obřích termitišť. Přímo před vyvýšenými apartmány, z nichž se otevírá ničím nezastíněný výhled na oslňující krásu Delty, zurčí potůček s chladnou průzračnou vodou.

PROČ TO TU MÁME RÁDI
  • Jelikož se kemp nachází v sousedství přírodní rezervace Moremi, mají zde návštěvníci možnost pozorovat divočinu při denních či nočních safari, stejně jako při procházkách po buši.
  • Oslnivý architektonický design přibližuje hostům výjimečnou přírozenou krásu Delty Okavanga, která je na seznamu světového dědictví UNESCO.
  • Chata je ideálním místem pro milovníky dobrodružství, fanoušky divočiny, fotografy, cestovatele, kteří jsou zde poprvé nebo poněkolikáté, milovníky přírody, páry a rodiny.
  • Sandibe se nachází na okraji stabilních vodních toků Delty, což znamená, že oblasti, ve kterých se konají projížďky a procházky, zůstávají stále přístupné, i když je výška vodní hladiny v Deltě na svém maximu.
Lodge

Ubytovací zařízení v Sandibe je inspirováno jedním z nejméně společenských živočichů žijících v Deltě. Chatky v &Beyond Sandibe Okavango Safari Lodge vykukující mezi stromy jsou obloženy dřevem a šindely napodobujíce tak vzhled šupinatého brnění luskouna tlustoocasého. Vše je vyrobeno ručně z přírodních materiálů a tak chaty dokonale splývají s okolním prostředím a s Deltou samotnou.

Schodiště vystupující ze stromového loubí vede do chladivého vzdušného interiéru a končí na terase těsně nad úrovní terénu. Klenoucí se okrouhlá dřevěná střecha vytváří fantastickou perspektivu. Vysoké stropy propouštějí dovnitř jasné africké světlo a výhled na nekonečné obzory Delty. Interaktivní kuchyně láká hosty vůní koření při každém jídle.

Přívětivý, velkorysý bar zve hosty, aby se chvíli pozdrželi u večerního drinku nebo ranního cappuccina a z vyvýšené vyhlídkové plošiny se kochali nádherným výhledem na moře vlnících se papyrusů. Když pak po několika dřevěných plošinách sestoupíte do stinného lesního porostu, otevře se vám pohled na lucernami osvětlenou bomu, která svou konstrukcí tvořenou z masivních polen v sestupné velikosti, napodobuje ocasní kosti luskouna tlustoocasého.

Po celém ubytovacím prostoru jsou rozmístěny proutěné koše spletené v úžasné vzory v tónech mědi a barvy dřeva, které jsou poklonou místní lidové tvořivosti. Prostorné jídelně dominuje masivní hrubě opracovaný stůl vytesaný z kořene stromu s velmi tvrdým dřevem. Dva velké tkané koberce svým složitým vzorem napodobují květy místních leknínů.

Velkolepé interiéry poskytují výhled na ještě velkolepější panoramata. Neopakovatelný výhled na Deltu se vám však naskytne i z menších prostor, třeba i z masážní místnosti. Zatímco hlavní ubytovací prostory plně využívají lesního příkrovu, dvanáct elegantních apartmá nenápadně vykukuje zpod jeho baldachýnu a zvedá se nad okraj papyrusového porostu, jenž lemuje kanály Delty.

Obraťte se na nás a my Vám připravíme cestu dle Vašich požadavků

Roman Baláž, osobní poradce, fotograf a záchrance zvířat. Volejte +420 734 863 169 nebo pište na e-mail.

Pobočka: trhy USA a Velká Británie - Nico Van Zyl, generalní manažer. Volejte +44 7849 911 362 nebo pište na e-mail.

Také můžete využít formulář pro položení dotazu. Těším se na setkání s Vámi.

Chyba: Vyplňte povinné údaje!
Foto Safari Afrika
Roman Wildlife Foundation