Logo
Nahrávám
Ubytování

Nxabega Okavango Tented Camp

Ikona
Lokalita

Nachází se na soukromém pozemku o 22 500 hektarech; soukromá přistávací dráha – 15 minut jízdy od kempu

Ikona
Ubytování

9 klimatizovaných apartmá, sprchy uvnitř i venku; koupelny; soukromé bazénky

Ikona
Vybavení

Bazén; Safari Shop, Boma, prádelna zdarma, WI-FI v ubytovacích prostorách

Ikona
Wellness

Gym-in-a-bag (přenosné fitko), lázně

Ikona
Pro celou rodinu

Pro děti všech věkových skupin, program WILDChild , k dispozici 1 rodinné apartmá a hlídání dětí

Ikona
Co zažijete na safari

Projížďky rezervací; procházky buší; sezónní mokoro (jízda v kánoi vydlabané z kmene stromu) a vyjížďky na motorovém člunu, pes hyenovitý, lev, leopard, žirafa, slon, antilopa kudu, antilopa Lečve, buvolec modrý, buvoli a hroši

RUSTIKÁLNÍ STANOVÁ OSADA S ATMOSFÉROU MODERNÍHO SAFARI KLUBU

RAČTE VSTOUPIT

Stanový kemp Nxabega Okavango v sobě spojuje více než dva světy – zážitky z pozorování divoké zvěře pasoucí se v dáli na svěže zelených botswanských pastvinách jsou vyvažovány složitými detaily světa skrytého v tocích Delty. Jednoduchost plachtového přístřeší harmonicky splývá s elegancí exkluzivního klubu.

Nádherný výjev s vodními kanály porostlými rákosím a třpytící se laguna v přední části osady vybízejí hosty k objevování mnohých divů této neuvěřitelné lokality. Osada Nxabega Okavango je proslulá elegantním stanovým ubytováním a celou škálou dob-rodružných zážitků ze safari.

PROČ TO TU MÁME RÁDI
  • Vzrušující zážitky při pozorování vodní i suchozemské flóry a fauny žijící mezi lagunami, kanály Delty a údolními nivami řeky Okavango.
  • Objevování divočiny Nxabegy při denních i nočních safari, procházkách v buši a sezónním mokoro (plavbě v kánoích vydlabaných z kmenů stromů), vyjížďkách na motorovém člunu nebo rybaření.
  • Ideální pro milovníky dobrodružství, páry, rodiny, oslavy, malé skupiny, pro ty, kdo jsou v Botswaně poprvé, a pro ty, kteří mají omezené časové možnosti a mohou zde na jednom místě nalézt jak vodní, tak suchozemskou zábavu.
The camp

Kemp Nxabega Okavango leží na okraji Delty Okavanga, na soukromém koncesovaném pozemku o rozloze 25 000 hektarů (61 775 akrů) sousedícím s přírodní rezervací Moremi. Osada, která je známá svým elegantním stanovým ubytováním a fascinujícím výhledem na neustále se proměňující Deltu, má ideální polohu k prozkoumávání majestátní řeky Okavango.

Devět exkluzivních stanových apartmá umístěných na zvýšených dřevěných plošinách a skrytých pod klenbou ebenových stromů harmonicky splývá s prostředím. V každém ze vzdušných apartmá se nachází luxusní lůžko, z nějž se naskýtá nádherný výhled na údolní nivy porostlé rákosím; dále je zde k dispozici vlastní koupelna se sprchou, venkovní sprcha a velkorysá veranda s prostorným místem pro posezení, jakožto i soukromý obývací pokoj. Stan pro rodiny sestávající ze dvou luxusních stanů propojených průchodem poskytuje ideální prostředí pro rodiny, v němž se nádherou Delty pokochá každý.

Již při příjezdu vás stanová osada Nxabega Okavango okouzlí svou stylovou lehkostí a zemitými odstíny. Elegantní vchod vás ihned uvede do atmosféry a přivítá vás v osadě. Nádherné interiéry v přírodních odstínech odkazují na velkolepou okolní scenérii. Osada je jakýmsi moderním pojetím tradičního stanového tábořiště v sofistikovaném safari stylu. Podstata Nxabegy a její duše tkví v jejích atraktivních ubytovacích a stravovacích prostorách s pohodlnými, příjemnými a vzdušnými místnostmi vybavenými podlahami z leštěného týkového dřeva, a jejichž rámec dotváří strmé doškové střechy. Součástí ubytovacího zařízení vytvořeného pouze z místního dřeva, rákosu a došků jsou vnitřní i venkovní stravovací prostory, dobře zásobený obchůdek Safari, jakožto i toalety pro hosty.

Rozlehlý prostor u bazénu nabízí přístřešky, kde se můžete schovat před sluncem, nebo pohodlná lehátka, z nichž můžete pozorovat překrásná panoramata říční Delty. Místnost speciálně určená pro masáže poskytuje doslova požitkářské ošetření v klidném, intimním prostředí. Hosté se ve zdejším interaktivním baru mohou občerstvit něčím k zakousnutí či výtečnou horkou kávou připravovanou školenými baristy. Nádherná boma pod širým nebem obehnaná rozeklaným dřevěným plotem umístěná na samém okraji Delty je ideální kulisou pro večeři pod hvězdami. Přátelský a milý personál Nxabegy vám s radostí připraví privátní večeře v buši, snídaně do postele, na říčním ostrově vám při světle lamp namíchá drink nebo vám při pěším safari uchystá piknik.

Obraťte se na nás a my Vám připravíme cestu dle Vašich požadavků

Roman Baláž, osobní poradce, fotograf a záchrance zvířat. Volejte +420 734 863 169 nebo pište na e-mail.

Pobočka: trhy USA a Velká Británie - Nico Van Zyl, generalní manažer. Volejte +44 7849 911 362 nebo pište na e-mail.

Také můžete využít formulář pro položení dotazu. Těším se na setkání s Vámi.

Chyba: Vyplňte povinné údaje!
Foto Safari Afrika
Roman Wildlife Foundation