Logo
Nahrávám
Ubytování

Xudum Okavango Delta Lodge

Ikona
Lokalita

272 000 hektarů soukromé koncese v deltě Okavanga, Soukromá přistávací dráha – cesta k chatě trvá po silnici a loďkou hodinu

Ikona
Ubytování

9 klimatizovaných apartmá na visutých plošinách, soukromé verandy s prostorným místem pro posezení

Ikona
Vybavení

Interaktivní kuchyně; Safari Shop; Vyhlídková plošina; prádelna zdarma; wi-fi v ubytovacích prostorách

Ikona
Wellness

Gym-in-a-bag (přenosné fitko), masáže na pokoji

Ikona
Pro celou rodinu

Pro děti všech věkových skupin, program WILDChild, hlídání dětí k dispozici

Ikona
Co zažijete na safari

Denní a noční projížďky po rezervaci; vycházky v buši s průvodcem; rybářský výlet a jízda na mokoro; vyjížďky na motorovém člunu; pozorování ptactva

PŘIROZENÝ PŮVAB V ODSTÍNECH ČOKOLÁDY A EBENU

RAČTE VSTOUPIT

V tomto chatovém komplexu, s jeho pitoreskními střechami plnými jedinečných zákoutí v každém z jeho devíti soukromých apartmá usazeného v prostředí afrického safari v deltě Okavanga, se budete cítit volně a spokojeně.

Přitažlivá prostota půvabného chatového komplexu s jeho opakovaně se tvořící lagunou je dokonalým kontrapunktem této flórou a faunou oplývající krajiny. Intenzivní, avšak zároveň hravě se opakující motivy vám na každém kroku odhalí neobvyklé detaily. Sedněte do kánoe mokoro a pusťte se do prozkoumávání spletitých vodních kanálů, jež jsou pravidelně napájeny vodou z cyklických dešťů, nebo se vydejte do luk porostlých zlatavou trávou a hledejte zvířata Velké pětky, abyste se v noci mohli opět uchýlit do moderního komfortu vašeho apartmá.

Po úspěšně absolvovaném botswanském safari se uvelebte do velkého venkovního lehátka a kochejte se pohledem na slunce zapadající nad Deltou.

PROČ TO TU MÁME RÁDI
  • Projížďky rezervací, procházky buší, vyhlídkové lety vrtulníkem a safari v koňském sedle vám umožní poznat tento nádherný kraj z různých úhlů pohledu.
  • Výjimečná divoká fauna jako jsou sloni, rozsáhlá stáda buvolů, buvolec modrý, hroši, lvi, africký pes hyenovitý a antilopa koňská.
  • Nevšední pozorování ptáků, jichž je na 450 druhů, včetně Ketupy Pelovy. Velké množství stěhovavých ptáků v letním období.
  • Nechte se vést odbornými kuchaři a v interaktivní kuchyni si vyberte africký pokrm, jehož přípravu byste si chtěli osvojit.
  • Nechte se hýčkat masáží celého těla na kryté terase vašeho apartmá nebo přímo uprostřed malebné scenérie okolí Delty.
  • Mezi sezónní zážitky patří jízda v motorovém člunu, mokoro a rybářské výlety.
  • Ideální pro ukončení safari, milovníky přírody, pozorovatele ptáků, pro ty, kdo se rádi vracejí, páry, rodiny a pro každého, kdo chce přeřadit na nižší rychlost.
Lodge

Xudum Okavango Delta Lodge je klidným útočištěm, při jehož projektování bylo důležitým prvkem soukromí. Chata rozkládající se podél břehů pravidelně se tvořící laguny, kterou po období dešťů chrání místní hroší rodinka, harmonicky spojuje to nejlepší, co nabízí tato jedinečná safari destinace v Botswaně.

Celý komplex vybudovaný z hrubě opracovaného masivního dřeva je protkán prvky novátorského designu s důmyslným systémem recyklace každodenně použitých věcí. Místu vládne přirozený půvab. Typické košíkářské výrobky, které hravými detaily odkazují na věhlasné symboly Delty, najdete po celém komplexu.

Vrstvené ubytovací prostory se pyšní úžasnými terasami s velkorysým výhledem na okolní divočinu, a přesto zůstávají diskrétně skryty v korunách stromů. Tyto prostory jsou koncipovány tak, abyste se tu cítili jako doma, včetně měkkých pohovek pro naprosté uvolnění. Na houpačce vyrobené z pneumatiky traktoru si ve stínu stromů dopřejte pár bezstarostných chvil nebo se z jedné z mohutných sedaček v příjemné společenské místnosti jen tak dívejte na lagunu.

Celkový zážitek završí interaktivní kuchyně, dobře zásobený safari shop s nabídkou elegantního outdoorového oblečení a vybavení, afrického umění a šperků.

Obraťte se na nás a my Vám připravíme cestu dle Vašich požadavků

Roman Baláž, osobní poradce, fotograf a záchrance zvířat. Volejte +420 734 863 169 nebo pište na e-mail.

Pobočka: trhy USA a Velká Británie - Nico Van Zyl, generalní manažer. Volejte +44 7849 911 362 nebo pište na e-mail.

Také můžete využít formulář pro položení dotazu. Těším se na setkání s Vámi.

Chyba: Vyplňte povinné údaje!
Foto Safari Afrika
Roman Wildlife Foundation