Logo
Nahrávám
Ubytování

Xaranna Okavango Delta Camp

Ikona
Lokalita

272500 hektarů soukromé koncese v deltě Okavanga; soukromá přistávací plocha - cesta k chatě trvá po silnici a loďkou hodinu

Ikona
Ubytování

9 klimatizovaných stanových apartmá; soukromé bazénky; privátní, klidné prostory určené pro uvolňující masáže; sprchy uvnitř i veku

Ikona
Vybavení

Safari Shop; boma; prádlena zdarma; WI-FI v ubytovacích prostorách

Ikona
Wellness

Gym-in-a-Bag (přenosné fitko); Masáže na pokoji

Ikona
Pro celou rodinu

Pro děti všech věkových skupin; program WILDChild; Hlídání děti k dispozici

Ikona
Co zažijete na safari

Denní a noční vyjížďky po rezervaci; procházky buší s průvodcem; pozorování ptáků; mokoro a rybářské výlety; výlety v motorovém člunu

ROMANTICKÝ STANOVÝ KEMP - INSPIROVANÍ KVĚTY LEKNÍNŮ

RAČTE VSTOUPIT

Stejně jako leknín na hladině tůňky je tímto květem inspirovaná osada Xaranna Okavango Delta Camp situována hluboko v samém srdci divokou zvěří oplývající delty Okavanga.

XOsada Xaranna Okavango Delta Camp těšící se příjemné odloučenosti od okolního světa na vlastním ostrůvku uprostřed Delty nabízí na koncesované ploše divočiny o 272 000 hektarech (672 125 akrech) nádherné zážitky ze safari. Tato osada o pouhých devíti stanech, kde se budete cítit jako doma vám nabízí zcela jedinečné zážitky prodchnuté kouzlem a nádherou tohoto výjimečného ekosystému.

V závislosti na sezóně se buď můžete pohupovat v loďce při plavbě rameny Delty a objevování bezpočtu jejích ostrůvků nebo se ze základního tábora této nadpozemsky krásné osady vydáte na zcela výjimečné projížďky divočinou.

PROČ TO TU MÁME RÁDI
  • Projížďky rezervací, procházky buší, vyhlídkové lety vrtulníkem a safari v koňském sedle vám umožní prozkoumat tuto oblast z různých úhlů.
  • Výjimečná divoká fauna jako jsou sloni, rozsáhlá stáda buvolů, buvolec modrý, hroši, lvi, africký pes hyenovitý a antilopa koňská.
  • Nevšední pozorování ptáků, jichž je na 450 druhů, včetně Ketupy Pelovy. Velké množství stěhovavých ptáků v letním období.
  • Nechte se vést odbornými kuchaři a v interaktivní kuchyni si vyberte africký pokrm, jehož přípravu byste si chtěli osvojit.
  • Nechte se hýčkat masáží celého těla na kryté terase vašeho apartmá nebo přímo uprostřed malebné scenérie okolí Delty.
  • Mezi sezónní zážitky patří jízda v motorovém člunu, mokoro a rybářské výlety.
  • Ideální na závěr safari, pro milovníky přírody, pozorovatele ptáků, pro ty, kdo se rádi vracejí, páry, rodiny a pro každého, kdo chce změnit tempo.
Kepm

Osada Xaranna Okavango Delta Camp nacházející se uprostřed Delty, obklopená barevnou mozaikou porostů papyru a rákosu, vám nabídne zcela výjimečný zážitek z botswanského safari. Doširoka se otevírající panoramata s výhledy na sezónní lagunu spolu s tichou a klidnou odloučeností osady od okolního světa tvoří to nejlepší, co může Okavango nabídnout.

Ve vrstvách vystavěná ubytovací zařízení mají nádherný výhled na tradiční místa v Deltě. V prostorné společenské místnosti se pobavte hrami s přáteli a rodinou anebo si užijte chvilku pro sebe v jedné z oddělených čítáren. Příjemně zastíněné lavice z vydlabaných kmenů stromů vás přímo vybízejí, abyste se ponořili do okamžiků snění. Při konzumaci chutných pokrmů v částečně venkovní jídelně si můžete navzájem sdělovat své zážitky nebo v naší bomě podlehnout kouzlu afrického romantického večera při praskajícím ohni pod noční oblohou posetou hvězdami. Plně zásobený safari shop vám nabídne elegantní outdoorové oblečení a vybavení, africké umění a šperky.

Obraťte se na nás a my Vám připravíme cestu dle Vašich požadavků

Roman Baláž, osobní poradce, fotograf a záchrance zvířat. Volejte +420 734 863 169 nebo pište na e-mail.

Pobočka: trhy USA a Velká Británie - Nico Van Zyl, generalní manažer. Volejte +44 7849 911 362 nebo pište na e-mail.

Také můžete využít formulář pro položení dotazu. Těším se na setkání s Vámi.

Chyba: Vyplňte povinné údaje!
Foto Safari Afrika
Roman Wildlife Foundation