Logo
Nahrávám
Ubytování

Bateleur Camp

Ikona
Lokalita

Na soukromé koncesi sousedíc s přistávací dráhou v Masai Mara – 30 minut od kempu

Ikona
Ubytování

2 tábory po 9 stanových apartmá v každém (včetně jednoho rodinného stanu); Vnitřní a venkovní sprchy; vany; dvojté umydadlo; osobní bar a kávová stanice v místnosti

Ikona
Vybavení

V každém kempu bazén; gin bar; prádelna zdarma; služby osobního personálu; WI-FI ve stanech a ubytovacích prostorách

Ikona
Wellness

Místnost pro masáže; Masáž na pokoji; plně vybavená tělocvična

Ikona
Pro celou rodinu

Pro děti všech věkových skupin; WILDChild program; Hlídání dětí k dispozici (za poplatek)

Ikona
Co zažijete na safari

Vyjížďky do rezervace dvakrát denně; noční vyjížďky; vycházky do buše; Výlety horkovzdušným balónem; setkání s Masaji; masajské tance; rozhovory s Masaji

UPROSTŘED LESŮ NA SAMÉM OKRAJI MASAI MARY

RAČTE VSTOUPIT

Batteleur Camp – elegantní tábořiště v tradičním pojetí – je zasazeno do úpatí malebného svahu Oloololo (na okraji Great Rift Valley) v proslulém keňském národním parku Masai Mara.

Právě uprostřed této rezervace, kde je celoročně zaznamenáván výskyt ohromujícího množství zvěře včetně velké migrace stád pakoňů, mohou hosté zažít něco nevídaného.

Toto romantické a zcela separované tábořiště dýchající atmosférou keňských safari dvacátých a třicátých let je situované v malebné lokalitě, kde probíhalo natáčení závěrečné scény slavného, Oscary ověnčeného snímku Vzpomínky na Afriku.

Bateleur Camp nabízí vzrušující aktivity jako jsou vyjížďky do rezervace dvakrát za den, včetně nočních projížděk s bodovým světlem. Tábořiště rovněž nabízí řadu doplňkových aktivit jako jsou procházky po buši, safari v horkovzdušném balónu a výlety do vesnic a setkání s Masaji, které každého chytí za srdce.

PROČ TO TU MÁME RÁDI
  • Denní i noční vyjížďky po parku, procházky po buši and možnost se z nedalekého stanoviště proletět v horkovzdušném balónu.
  • Úchvatná panoramata parku Masai Mara – právě pod místem, kde probíhalo natáčení poslední scény filmu Vzpomínky na Afriku.
  • Atmosféra tradičního keňského safari.
  • Návštěvy místních osad a vesnic, včetně možnosti setkání s Masaji.
  • Ideální pro nadšené obdivovatele divoké zvěře, časté návštěvníky i nováčky, milovníky přírody, fotografy a pozorovatele ptactva.
Kemp

Přívětivý a nenápadný Bateleur Camp situovaný na samém okraji parku Masai Mara evokuje atmosféru objevitelů Keni z časů dávno minulých.

Prostory pro hosty využívají rozlehlého otevřeného prostoru a přinášejí charakteristickou klasickou eleganci ve stylu safari. Zajímavé starožitnosti, ručně vyráběné artefakty a upomínkové předměty ze starých časů tu sdílejí prostor s pohodlnými pohovkami a křesly z leštěné kůže. Lesklé mosazné kompasy, kožené kufry a zarámované mapy jsou nostalgickou připomínkou cestovatelů starého světa, kteří podobně jako my doputovali až sem. Ve svazcích knih na policích naleznete zábavné čtení i poučení. Drahý porcelán, křišťál a stříbrné příbory se třpytí ve světle zapálených pochodní a vánkem se line vůně vynikajícího jídla.

Mezi jednotlivými vyjížďkami do rezervace si dopřejte osvěžení v hlubokém bazénku. Na vynikající večeři si můžete pochutnat v okouzlujícím prostředí přímo pod hvězdami a posléze si u krbu zapálit doutník a dát si sklenku portského. Snídaně v buši, nebo koktejl při romantickém západu slunce na okraji Rift Valley vám poskytnou nezapomenutelný africký zážitek.

Obraťte se na nás a my Vám připravíme cestu dle Vašich požadavků

Roman Baláž, osobní poradce, fotograf a záchrance zvířat. Volejte +420 734 863 169 nebo pište na e-mail.

Pobočka: trhy USA a Velká Británie - Nico Van Zyl, generalní manažer. Volejte +44 7849 911 362 nebo pište na e-mail.

Také můžete využít formulář pro položení dotazu. Těším se na setkání s Vámi.

Chyba: Vyplňte povinné údaje!
Foto Safari Afrika
Roman Wildlife Foundation